conor-mcgregor

Conor McGregor opublikował dziwaczne nagranie, na którym „prześladuje” Maxa Hollowaya podczas gali UFC Vegas

Kilka dni temu Conor McGregor opublikował na Instagramie nagranie, na którym obserwuje walkę Maxa Hollowaya z Yairem Rodriguezem. Nagranie ukazuje, jak Conor chodzi przed ekranem telewizora, nie mając na sobie koszulki. Co chwilę rzuca groźnym spojrzeniem w stronę ekranu, jakby mierzył Hollowaya swoim wzrokiem. McGregor stanął przed telewizorem, zanim jeszcze rozpoczęła się walka, wpatrując się w Hollowaya jak w swojego kolejnego przeciwnika.

W walce, którą obserwował Conor, Holloway w imponujący sposób wygrał z Rodriguezem. Ze względu na to, że walka zakończyła się jednomyślną decyzją sędziów, możliwość drugiej walki między Conorem i Maxem staje się jeszcze bardziej intrygująca.

Tymczasem wielu fanów Conora zbytnio nie wie, co myśleć o nagraniu, które pojawiło się na Instagramie ich faworyta. Wiele osób zaczęło też drwić z Irlandczyka, co w efekcie sprawiło, że po kilku dniach Conor McGregor usunął nagranie ze swojego konta w mediach społecznościowych.

Pierwsze spotkanie McGregora z Hollowayem

Conor McGregor po raz pierwszy zmierzył się z Maxem Hollowayem w Oktagonie w sobotę 17 sierpnia 2013 roku na gali UFC Fight Night. Z biegiem czasu wydawałoby się, że McGregor wykazywał silne zamiary na jeszcze jedną potyczkę z Maxem Hollowayem w ośmiokątnym ringu.

Kiedy po raz pierwszy zmierzyli się ze sobą, obaj byli u szczytu swojej formy, chcieli wyrobić sobie silną markę i wywrzeć wrażenie na całej publiczności.

W 2013 roku, podczas walki w Bostonie na gali UFC Fight Night, Conor okazał się lepszy, górując nad Hollowayem. McGregor dominował we wszystkich obszarach. Wyprowadził w jego stronę około 70 ciosów z ponad 10% wskaźnikiem sukcesu. Miał o 60 więcej znaczących ciosów niż Holloway. Ponadto wykonał cztery ze swoich pięciu obaleń, podczas gdy Holloway nie zaliczył ani jednego.

Statystycznie Conor ułatwił sobie pracę w swojej bitwie, sprawiając, że każdy z sędziów przyznał mu zwycięstwo. Sposób, w jaki Conor podszedł do walki i to, jak zmieniał swoją postawę i styl w każdej rundzie, przyniosło mu ogromne korzyści. Po walce poprawił swój rekord UFC na 2:0.

Serdecznie zapraszamy też do odwiedzenia www.sportfanatic.pl, gdzie znajdują się najświeższe informacje na temat różnych dyscyplin sportowych.