Jak piłkarz Manchesteru United został bohaterem?


Trwa sezon urlopowy, piłkarze także korzystają z wakacji. Victor Lindelöf obecnie przebywa na urlopie w swoim rodzinnym mieście Vasteras w środkowej Szwecji. Jednak urlop od gry w piłkę nożną, nie jest urlopem od dobrych uczynków. Piłkarz Manchesteru United został uznany jako lokalny bohater.  Wszystko za sprawą zatrzymania złodzieja.

Piłkarz Manchesteru United podczas spaceru z żoną  zauważył dość nieprzyjemną i niepokojącą sytuację. Złodziej chciał okraść starszą kobietę. Dzięki szybkiej reakcji piłkarza, który dogonił sprawcę i zatrzymał go także do czasu przyjazdu służb mundurowych na miejsce zdarzenia, udało się go złapać. Sprawcą napaści na staruszkę jest trzydziestokilkuletni mężczyzna przy którym znaleziono także narkotyki.

To wielki zaszczyt dla policji przyjechać na interwencję i zobaczyć znanego zawodnika. Postawa piłkarza „Czerwonych Diabłów” jest godna naśladowania. Jak się okazuje nie trzeba być tylko piłkarzem, warto pozostać przy tym człowiekiem. Jak widać treningi przydały się podczas pogoni za sprawcą.