Sport, a moda — czy da się połączyć te dwa światy?

Strój sportowy coraz rzadziej kojarzony jest z klasycznym, wf-owym połączeniem: jasna koszulka z ciemnymi spodenkami. Producenci tego typu odzieży od dawna próbują odczarować ten schemat, proponując swoim klientom odzież, która pomoże wyróżnić im się na tle innych zawodników na boisku. Nieustannie poszerzająca się oferta sklepów sportowych sprawia, że ubrania tworzone z przeznaczeniem na mecze i treningi, coraz częściej widuje się na ulicach w postaci elementów lub całych stylizacji „na co dzień”. Zobacz, jak wyglądają obecnie stroje sportowe PEHA!

Wygoda w modzie

Wygląd to nie wszystko! Od niedawna coraz częściej priorytetem podczas wyboru ubrań staje się komfort, a dopiero po nim aspekty wizualne. Dlatego w ostatnim czasie popularyzuje się stroje sportowe także poza boiskiem. Za tę unikalną wygodę odpowiada kilka ważnych czynników, a w szczególności dobór odpowiednich materiałów. Stroje sportowe PEHA pehasports.com są szyte z najwyższej jakości dzianin poliestrowych Coolmax. Dzianina ta odpowiada za świetne odprowadzanie wilgoci i wentylację ciała, dzięki czemu dobrze sprawdzi się zarówno w trudnych warunkach jakie tworzy dla odzieży np. trening, jak i w tych codziennych; podczas spaceru i innej aktywności. Oprócz właściwości termoregulacyjnych materiał ten jest miękki w dotyku i lekki. Kolejnym czynnikiem wpływającym na to, dlaczego w stroju sportowym PEHA można poczuć się w pełni komfortowo i dlaczego zyskuje on taką popularność, jest jego krój. Odpowiednie długości rękawów, nogawek, przeszycia wykonane w odpowiednich miejscach, wszystko podporządkowane po to, by jak najmniej krępować ruchy zawodników. Sportowe kroje strojów PEHA dzięki swojej funkcjonalności są coraz częściej doceniane również poza boiskiem.

Modny design stroju sportowego?

Strój sportowy nie musi ograniczać się do 2 kolorów, producenci nieustannie powiększają swoje oferty, wśród których można znaleźć zarówno klasyczne, jak i niestandardowe połączenia barw. Coraz popularniejsze stają się wzory, modele z gradientem lub kontrastowymi przeszyciami. W ostatnim czasie szczególnie pożądaną usługą stała się możliwość indywidualnego projektu. Stroje sportowe PEHA oprócz szerokiej gamy gotowych projektów, można tworzyć od podstaw według własnych upodobań.

Moda i sport są ze sobą połączone, co widać po światowych sławach wielu dyscyplin oraz prezencji topowych drużyn na boiskach. Stroje sportowe PEHA zdobywają coraz więcej fanów dzięki komfortowym krojom i wysokiej jakości materiałom użytym do ich szycia oraz ciekawym designom, sprawiającym, że są również doskonałym uzupełnieniem codziennej stylizacji.