messi

Leo Messi brutalnie sfaulowany w spotkaniu z Wenezuelą

Podczas ostatniego spotkania Argentyny z Wenezuelą doszło do brutalnego faulu na Leo Messim. Mało brakowało, a noga Argentyńczyka doznałaby bardzo poważnej kontuzji. Lekarze i media donoszą, iż to był prawdziwy cud, że noga Messiego wytrzymała tak silne uderzenie.

Messi wyszedł na murawę w wyjściowym składzie i był w pełni gotowy do spotkania z reprezentacją Wenezueli. Wszystko szło dobrze do 29 minuty, kiedy Luis Adrian Martinez dokonał niebezpiecznego wejścia prosto w nogę Messiego. Argentyński piłkarz miał wiele szczęścia, a sam atak na jego nogę nie powstrzymał go od kontynuowania gry.

Luis Adrian Martinez brutalnie zaatakował Messiego, wjeżdżając swoimi korkami pod kolano Argentyńczyka. Wideo z tego spotkania pokazuje, że przez chwilę noga Messiego wygięła się w nienaturalny sposób. Martinez otrzymał za zagranie czerwoną kartkę, jednak dopiero po sprawdzeniu nieczystej zagrywki systemem VAR.

Wenezuelczyk wszedł na murawę cztery minuty przed sfaulowaniem Argentyńczyka, a chwilę później musiał opuścić boisko. Martinez znany jest ze swojej ostrej gry i niebezpiecznych fauli. Statystyki podają, że na 80 zaliczonych spotkań sześć razy otrzymywał czerwoną kartkę, w tym trzy razy otrzymał ją natychmiast.

Podczas meczu Messi nie strzelił żadnej bramki. Jednak spotkanie zakończyło się zwycięstwem Argentyny z wynikiem 3:1.