esport-news

Misfits Gaming Group postawiło na współpracę ze Sportfive

Wieloregionalna firma e-sportowa Misfits Gaming Group ogłosiła współpracę z agencją marketingu sportowego Sportfive. Firma Sportfive będzie nie tylko służyć jako globalna agencja sprzedaży komercyjnej dla Misfits. Ma również wspierać komercyjny rozwój zespołów e-sportowych firmy.

Sportfive pomoże też w generowaniu przychodów, rozwoju biznesu, integracji sponsoringu i rozwoju partnerstwa. Jest to najnowsze z serii partnerstw między Sportfive a podmiotami esportowymi. W 2021 roku agencja nawiązała współpracę z Fnatic i stanowiła też kluczowy czynnik w zapewnieniu tej organizacji partnerstwa z ASOS. Później w tym samym roku nawiązała również współpracę z Immortals i agencją talentów Bad Moon Talent.

Sportfive jest mocno podekscytowane współpracą z Misfits

Ryan Polun, dyrektor wydziału Esports and Gaming w Sportfive, oznajmił, że Misfits to imponująca organizacja o silnym zasięgu transgranicznym. A to sprawia, że ​​jest to dla Sportfive ekscytujące partnerstwo. Sportfive dostrzega dla Misfits ogromny potencjał komercyjny. Dyrektor dodał też, że ich inwestycja w Minecrafta stanowi jeszcze bardziej intrygującą propozycję na całym świecie.

Według komunikatu, Sportfive będzie ważną częścią wspierania komercyjnego rozwoju drużyn e-sportowych Misfits zarówno w Rocket League, jak i League of Legends. Zadaniem agencji będzie także znalezienie partnerów brandowych dla twórców Misfits Minecraft – Ranboo i Tubbo.

Lagen Nash, główny inspektor podatkowy w Misfits Gaming Group, powiedział, iż firma zadowolona jest z tego, że może współpracować ze Sportfive, aby zwiększyć swój zasięg komercyjny we wszystkich obiektach w Misfits Gaming Group.

Dodał, że Sportfive to potęga w branży sportowej i hazardowej, która pomoże firmie zidentyfikować najlepsze partnerstwa. Firma nastawiona jest na prężny rozwój, jaki będzie uzyskiwany dzięki istniejącym zespołom League of Legends, Call of Duty, Overwatch i Rocket League, a także dzięki twórcom Minecrafta i paru innym nowym dodatkom.

Podobne wiadomości ze świata gier, technologii i najnowszych gadżetów na rynku znajdziesz na pixelfun.pl.