super-bowl

Najciekawsze momenty Super Bowl LVI

Od wspaniałej wygranej Los Angeles Rams nad Cincinati Bengals, po oświadczyny Taylora Rappa, który zadał pytanie po odniesieniu zasłużonego zwycięstwa, oto niektóre z najciekawszych momentów Super Bowl 2022.

Super Bowl – coś więcej niż zwykła niedziela

Tegoroczny mecz – w którym Los Angeles Rams pokonali Cincinnati Bengals na stadionie SoFi w Inglewood w Kalifornii – był z pewnością jednym z historycznych wydarzeń. Oprócz wielkiego meczu tegoroczny program Pepsi Halftime zaprezentował dynamiczny skład artystów hip-hopowych. Wszystkie gwiazdy, jakie pojawiły się na boisku, wykonały hity wyprodukowane przez nikogo innego, jak jednego z najlepszych producentów muzycznych świata – Dr. Dre.

U boku Dre pojawiły się takie legendy jak Mary J. Blige, Kendrick Lamar, Snoop Dogg, Eminem i niespodziewany gość – 50 Cent. Podczas swojego występu Eminem otrzymał również oklaski uznania, robiąc szum w mediach społecznościowych – klękając jako znak wsparcia dla gwiazdy futbolu Colina Kaepernicka.

Jednak wbrew powszechnemu przekonaniu akcja na stadionie nie ograniczała się jedynie do boiska. Weźmy na przykład Jennifer Lopez, która pojawiła się na meczu ze swoją randką – Benem Affleckiem.

Oświadczyny gwiazdy futbolu – Taylora Rappa

Z kolei najsłodszy moment nadszedł po wielkiej wygranej Rams, kiedy to gwiazdor futbolu – Taylor Rapp – zdecydował, że ​​pierścień Super Bowl nie jest jedyną biżuterią nadającą się na tę okazję. I zaledwie kilka chwil po zwycięstwie swojej drużyny 24-latek oświadczył się na boisku swojej wieloletniej dziewczynie Dani Johnson.

Jak widać, jeden pierścionek to za mało dla Taylor Rapp. Chwilę po otrzymaniu pierścienia Super Bowl 24-latek z Rams poprosił swoją długoletnią dziewczynę, Dani Johnson, by go poślubiła.

Super Bowl – występ w połowie meczu

Z listą takich gwiazd, jak Dr. Dre, Mary J. Blige, Kendrick Lamar, Snoop Dogg, Eminem i 50 Cent, nie jest niespodzianką, że miłośnicy hip-hopu mogli na chwilę przenieść się 20-30 lat w przeszłość, mając szansę na ponowne usłyszenie jednych z największych klasyków świata rapu.

Klęczący Eminem

Podczas swojego występu wykonawca utworu „Lose Yourself” ukląkł na scenie. Ruch ten został wykonany w celu wsparcia gwiazdy futbolu Colina Kaepernicka, którego postawa, by uklęknąć przed meczami NFL, wywołała szerszy ruch protestacyjny przeciwko niesprawiedliwości rasowej w USA.

Kanye West, Ben Affleck i Jennifer Lopez

Kanye West zasilił trybuny Super Bowl z dwójką swoich dzieci, North West i Saint West. Cała trójka nieprzerwanie skupiała na sobie uwagę fanów i widzów.

I można też śmiało powiedzieć, że Jennifer Lopez była bardziej niż szczęśliwa z pojawienia się na Super Bowl z Benem Affleckiem.

Pod tym linkiem widnieją najbardziej opłacalne dyscypliny sportu.